Увімкніть режим "у літаку": Стас Корольов видав альбом "Round 2: Цифровий Утікач"

Увімкніть режим "у літаку": Стас Корольов видав альбом "Round 2: Цифровий Утікач"

Стас Корольов випустив свій новий альбом "Round 2: Цифровий Утікач", який підсумовує його другий артистичний сезон. Платівка була створена шляхом багатоканального одночасного запису живого джаз-рокового бенду без метроному.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Стаса Корольова

"Я приніс вам свій новий альбом "Round 2: Цифровий Утікач". На відміну від першого альбому цей вийшов більш музикоцентричним. Ця платівка була створена шляхом багатоканального одночасного запису живого джаз-рокового бенду без метроному і далі допродюсована мною до фінального стану. Пісні писалися в період з 2016-го по 2024-й рік, але більшість матеріалу була створена після повномасштабного вторгнення. Все це спочатку обкатувалося на виступах в Україні і світі – їх було всього 25 – і потім, тільки потім було зафіксовано в студії. Альбом "Round 2: Цифровий Утікач" закриває мій другий артистичний сезон. Ця музика, скоріш за все, більше ніколи не буде виконана наживо. Натомість вже зараз я, разом зі своєю партнеркою vesnavoseny, готую повністю нову програму, що дуже скоро відкриє третій сезон. Вже анонсовані два перших виступи: 27 квітня на фестивалі релокованих бізнесів Check-in в Дніпрі і 23 травня на фестивалі "V'YAVA Єднання" на Арт-заводі Платформа. В мене є до всіх, хто планує слухати альбом, одне прохання: знайдіть собі тихе місце, де вас не будуть турбувати, візьміть навушники, завантажте альбом в офлайн, увімкніть режим "у літаку" і присвятіть 40 хвилин свого життя цьому альбому. Музика варта того, щоб віддати їй всю свою увагу. І вона вам за це віддячить", — розповів Стас Корольов в ефірі Радіо Промінь.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.