"Вгору-Вниз": позитивний драйв від Big Venom та Skydan

"Вгору-Вниз": позитивний драйв від Big Venom та Skydan

Музиканти з Дніпра Big Venom і Skydan представили свій перший спільний трек "Вгору-Вниз". Артисти об'єднали свій багатий досвід у різних музичних жанрах, щоб створити якісний саунд, який би був новим і свіжим для музичного простору України.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Big Venom & Skydan 

"Ми з міста Дніпро познайомились досить давно на одному з музичних фестивалів на якому я працював ведучим, Skydan діджеєм. Обидва маємо багатий досвід хоч і в різних музичних жанрах і буквально нещодавно ми вирішили об'єднати зусилля і створити наш спільний якісний саунд. раді нарешті вам презентувати нашу першу спільну роботу під назвою "Вгору-Вниз". Ми хотіли привнести в музичний простір України дещо унікальне нове та свіже це те що однозначно запам'ятається. Інколи кожному з нас потрібно просто увімкнути музику, відволіктись від всіх буденних проблем та насолодитись моментом. Цей трек дозволяє хоч трохи перестати думати і закликає просто хитати головою під правильну музику, саме той трек з незамислуватим текстом, який заряджає позитивом і драйвом. Нами було зроблено вже багато композицій і буде зроблено ще більше, тож починайте до нас звикати бо вже в травні вас очікує нова прем'єра треку під назвою "Підпал"", — розповів Big Venom в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.