Саша Чемеров новою піснею запустив challenge, під час якого люди плачуть

Саша Чемеров новою піснею запустив challenge, під час якого люди плачуть

Саша Чемеров видав пісню "Сльози", нею артист запустив challenge, під час якого люди плачуть і в такий спосіб знімають накопичений біль і напругу.

"Сльози" — це нова інтерпретація треку, що був створений у 2009 році. Широку популярність здобула російськомовна версія цієї пісні, яку виконувала учасниця російського гурту "Ранетки" Лера Козлова, що підтримала російську агресію проти України. В ефірі Радіо Промінь Саша Чемеров сказав, що настав час "повертати у ворога своє".

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Саші Чемерова

"Це стара-нова пісня. Цю пісню я знайшов, коли просто дивився старі демки і натрапив на пісню "Сльози", яку я написав ще в 2009 році для ворожого артиста, який зараз є путіністом. Я вирішив дати життя цій пісні, тому що цю пісню я дістав тоді ще з демок, які я написав для себе. Вона була в рок-стилі і цим самим я десь концептуально даю приклад того, що треба повертати своє у ворога. І чому саме зараз вона для мене стала актуальною? Зараз люди дуже напружені, дуже знервовані і треба відпускати свої емоції. Ця пісня про те, що треба просто плакати, і це не є проявом слабкості, це є навпаки проявом сили, тому що в тебе вистачає сил просто зробити собі легше, попустити біль, попустити напругу. Тому ми запустили в Тік-Тоці challenge, в якому люди плачуть. Вже доволі багато відео є. І військові, зокрема, під цю пісню показують бої останні під Авдіївкою. Тобто пісня працює, як допомога, як психотерапія", — розповів Саша Чемеров в ефірі Радіо Промінь.

У суботу, 2 березня, о 13:00 Саша Чемеров стане гостем прямого ефіру шоу "Вікенд нової музики" на Радіо Промінь.

Нагадаємо, у лютому 2023 року Саша Чемеров видав сингл "Ну, привіт".

Також читайте інтервʼю Саша Чемеров: Наші славні воїни зараз пишуть новий Заповіт.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.