Sheetel і Renie Cares видали пісню на вірш Майка Йогансена

Sheetel і Renie Cares видали пісню на вірш Майка Йогансена

Гурт Sheetel у колаборації Renie Cares видав пісню "Я — це ти". Вона створена на вірш поета доби Розстріляного Відродження Майка Йогансена.

 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба гурту Sheetel      

"Спільно з Renie Cares ми випустили сингл під назвою "Я — це ти". Пісня написана на поезію українського авангардиста доби Розстріляного Відродження Майка Йогансена, власне поезія якого своєю особливою мовою, своєю музичністю і наштовхнула на створення композиції. Також варто сказати, що ця колаборація між гуртами була зініційована продюсером гуртів Сашею Мусевичем, котрий, між іншим, грає в обох гуртах. Тому, в цілому, ця взаємодія вже тривалий час натякала на себе. Про плани, то гурт Sheetel займається написанням EP, також будуть виступи, які, на жаль, поки рано анонсувати. А от у гурту Renie Cares  відбудеться сольний концерт дуже скоро, вже 9 березня у Києві у Малій опері, на якій я запрошую, на якому я точно буду", —  розповів лідер гурту Sheetel Антон Шитель в ефірі шоу Селекція на Радіо Промінь.

Нагадаємо, у жовтні Renie Cares видала альбом "Легка нестерпність буття".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу нової української музики "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.