Zakhar Bo видав сингл "Космічні тіла"

Zakhar Bo видав сингл "Космічні тіла"

Після тривалого паузи з новою піснею український музикант та саундпродюсер Zakhar Bo видав новий сингл "Космічні тіла". У пісні артист пропонує слухачам влаштувати космічну подорож у світ психоделічного року, змішуючи власний авторський погляд на космос і унікальний звуковий ландшафт.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Zakhar Bo 

"Понад рік я не випускав своїх треків і взагалі випав із інфопростору, але це не значить, що я нічого не робив. Навпаки, я писав новий матеріал і тепер готовий ділитися ним із вами. В основу пісні "Космічні тіла" лягла думка про те, що космос починається не десь там далеко за хмарами, а він починається за межами нашої шкіри, тому всі ми космічні тіла. Щоби підкреслити космічну атмосферу треку, я зробив його в стилі психодел-року. По-перше, я люблю психоделічну музику, а по-друге, в українській музиці мало хто робить щось у цьому стилі, тому я думаю, що це буде цікаво слухачам. Я роблю пісні також для інших артистів, як саундпродюсер. Тому цей трек, як і усі мої попередні пісні, я робив повністю сам. І я обіцяю, що скоро ви почуєте більше нових релізів від мене", — розповів Zakhar Bo в ефірі Радіо Промінь.

 

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу нової української музики "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.