KHAYAT розпочав роботу над новим альбомом "Контрасти"

KHAYAT розпочав роботу над новим альбомом "Контрасти"

KHAYAT видав сингл "Де ти?". Новий трек є результатом пошуків нового звучання. В ефірі Радіо Промінь артист розповів, що розпочав роботу над новим повноформатним альбомом "Контрасти", його реліз має відбутися у 2024 році.

 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Сергій Галушка, Радіо Промінь

"Життя нині диктує нам дуже конкретні наративи, але я радий, що маю натхнення писати трушну музику і торкатись людських сердець контекстом буденного життя, сюжети якого насправді у більшості з нас схожі. Саме такі історії викликають ті славнозвісні мурахи та зближують тебе зі слухачами, саме така музика не має терміну придатності та живе поза часом. Я впевнений, що цей трек стане досить відчутним флешбеком для багатьох. Насправді пісня "Де ти?" була зовсім не запланованою. Вона була написана за 10-15 хвилин. І мені здається, що цей спосіб створення пісень — найкращий, тому що пісні пишуться у творчому потоці, натхненні, у моменті. І це більш щирі пісні, адже ти вкладаєш у них емоції тут і зараз. Погодьтеся, стосунки — це завжди гострий сюжет. Нова композиція однозначно відрізняється за саундом і подачею від попередньої моєї творчості. Для мене ці зміни на краще, тому що я відчуваю новий етап у моєму житті, і це не може не відображатися на творчості", — розповів KHAYAT в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.

Нагадаємо, у червні KHAYAT видав новий мініальбом "Ultra II".

Також читайте інтерв'ю KHAYAT: "Я навчився у людях бачити своїх, відчувати їхній внутрішній запит".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу нової української музики "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.