Tolo4nyi та Arthur Dennys презентували спільний трек

Tolo4nyi та Arthur Dennys презентували спільний трек

Tolo4nyi у колаборації з незалежним саундпродюсером Arthur Dennys видав трек “Відчувай”. Він увійде до студійного альбому "Як в кіно", реліз якого має відбутися у листопаді.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Ігор Ткач, Радіо Промінь 

"Це моя перша колаборація з незалежним українським саундпродюсером Arthur Dennys та моя перша колаборація в цілому. Раніше я доволі обережно ставився до цього, тому що для мене це насамперед про музичну хімію, спільні музичні смаки тощо. Мені було дуже приємно, що Артур зробив і слова, і музику. Тож моя робота була вдихнути вокал у цей трек. Працювали над ним ми на домашній студії в Києві як завжди. Скажу чесно, що наразі у нас є ще одна пісня в роботі. Тому, напевно, це тільки початок. Загалом у листопаді вийде новий альбом "Як в кіно", де будуть всі релізи за попередні два роки та декілька нових. Тож ми дуже чекаємо на цей реліз. І наприкінці року вийде ще один додатковий трек, про який я розкажу трохи згодом", — розповів Tolo4nyi в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у вересні Tolo4nyi випустив пісню "Париж".

Також читайте інтервʼю Женя Толочний (Tolo4nyi): "Дуже важливо повертатись до життя, у якому все як у кіно".

 

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу нової української музики "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.