Victoria NIRO випустила пісню про невзаємне кохання

Victoria NIRO випустила пісню про невзаємне кохання

Victoria NIRO видала пісню "Тиха вода", що розповідає про невзаємне кохання. Пісня написана на основі телефонної розмови з другом співачки, який написав текст до нового треку.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Victoria NIRO 

"Ще до прем'єри я виклала невеликий шматок пісні "Тиха вода" в Тік-Ток, і він за декілька днів сильно завірусився. Я вирішила, що пісню потрібно випускати. Цікавий факт про пісню, що її мені написав і подарував мій дуже талановитий друг Саша Горовий. Це така людина, з якою ми можемо годинами зависати на телефоні, розмовляти на різні теми, обмінюватися різними історіями, своїми особистими чи вже почутими. І якось одного вечора ми зачепили тему про любов, що вона може бути не взаємна. Така життєва тема. І через день Саша мені надсилає смс і каже: "Віко, це тобі". А там пісня, якраз з тої самої розмови. І зараз розповім трішки про неї. В цій пісні описані почуття дівчини, яка ніби хоче бути в спокої. Але почуття її не відпускають. Дівчина просить врятувати її, щоб вона отримала той спокій, як рибка у тихій воді. Йде мова, що любов може викликати не лише радісні почуття, а й сум. Бо вона може бути нероздільною. І я думаю, що ця пісня відгукнеться людям, тому що це є дійсно життєва історія, одягнена у музику і вірші. В майбутньому я і надалі планую випускати пісні. Вони будуть різними: веселі, романтичні, смішні чи сумні. Я завжди спостерігаю за життям різних людей, слухаю та читаю різні історії з життя і потім це все перевтілюється в пісню", — розповіла Victoria NIRO в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.  

Нагадаємо, у липні Victoria NIRO видала пісню про втрату довіри у стосунках.

Також читайте інтервʼю Victoria NIRO: "Як і всі українці, я хочу поїхати на наше Чорне море – до Криму".

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу нової української музики "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.