Подарунок меломанам: альбом "Димної Суміші" — "В країні ілюзій" вийшов на вінілі

Подарунок меломанам: альбом "Димної Суміші" — "В країні ілюзій" вийшов на вінілі

З 2018 року "Димну суміш" неможливо почути наживо, оскільки гурт офіційно завершив свою історію. Втім, його колишній фронтмен Олександр Чемеров не забуває про шанувальників. Минулого року другий альбом гурту "В країні ілюзій" з’явився на цифрових платформах. А віднині — його можна слухати й на вінілі. І це, як розповів в ефірі шоу РанокПро на Радіо Промінь сам музикант, ще не всі сюрпризи.

0:00 0:00
10
1x

Фото з Facebook Aby Sho Music

На платівках альбом "В країні ілюзій" вийшов лімітованим накладом. Тож не дивно, що на момент ефіру, тобто на четвертий день від початку продажу, купувати вже було нічого — платівки розлетілись, немов гарячі пиріжки. Чи буде ще? Олександр Чемеров запевнив, що так: "Обов’язково ми продовжимо. Я хочу викласти все, що було. Разом навіть з демо-версіями, з якимось цікавими матеріалами. Все буде доступно." За його словами, фанати "Димної суміші" давно просять викласти всі альбоми гурту. І ось нарешті така можливість з’явилась, каже музикант: "Тоді не було стримінгів, а зараз вони є, і я роблю все можливе для того, щоб донести до людей матеріал, який був зроблений протягом 20 років". 

Перший подарунок шанувальники творчості гурту отримали минулого року. Тоді "В країні ілюзій" виклали на цифрових платформах. Це другий альбом гурту, до того ж — із максимально чесним звучанням. Адже записували його у незвичний спосіб: хлопці просто поставили в студії чотири мікрофони й зіграли всі пісні. 

До речі, кліп на пісню "Вкрай стомлений" з цього альбому хлопці теж знімали в своїй манері. Зробили це на концерті, який зіграли просто неба в улюбленому місці зустрічей київських неформалів — на площі Льва Толстого. Грали хвилин сорок, поки концерт не розігнала міліція.  

Олександр Чемеров. Фото з Facebook Sasha Chemerov

Чи є шанс, що гурт возз’єднається знову? Адже в 2012 році "Димна суміш" на кілька років вже призупиняла свою діяльність? На це Олександр Чемеров відповідає категорично: "Це вже минуло й немає сенсу, мені здається, робити з цього щось нове. Але існує варіант того, щоб просто показати ще раз те, що вже було зроблено, навіть в форматі концерту. Ідуть пропозиції, перемовин ніяких немає. Тобто це не перше, що мені б хотілось зробити, бо я займаюсь все ж таки іншими справами. Але існує така можливість". 

До слова, в момент інтерв’ю Олександр саме повертався зі сходу України, де часто виступає перед військовими. А наразі — ще й готується до сольного концерту в Києві: "Я продовжую їздити на фронт і близько до нього. І готуюсь до великого концерту в Stereo Plaza 11.11. Всіх запрошую на цей концерт. І ще будуть кілька "штучок" відбуватись, про які я не буду казати, хай це буде сюрприз".