Радіоточка: онлайн-радіостанція, що об'єднує покоління

Радіоточка: онлайн-радіостанція, що об'єднує покоління

З 24 серпня Радіоточка повертається — відтепер всюди, де є інтернет і спрагла українська душа, можна почути музику, що сформувала українську націю. Радіостанція Радіоточка буде доступна онлайн на сайті Українське Радіо та у додатку Суспільне Радіо.

"А чи на часі зараз саме така радіостанція, навіть в онлайн-форматі? Скажу відверто — така станція була, є і буде актуальна для нас, українців. Така станція повинна була з'явитись ще чверть століття тому замість багатьох "русских" FM-форматів, але... сталося те, що сталося. І саме в День Незалежності ми запускаємо цей формат для всіх поколінь українців, без винятку. Для тих, хто мешкає в Україні, для тих, хто зараз за кордоном. Бо інтернет дає безмежні можливості для трансляції, і це головне!" — зазначив виконавчий продюсер Радіоточки та Радіо Промінь Максим Яковенко.

Радіостанція Радіоточка заново відкриває великий і важливий пласт української музики, яку колись не можна було почути онлайн, а зараз не почуєш на FM-частотах. Суспільне Мовлення має в своїх архівах понад тисячу пісень, які записувалися у Будинку звукозапису Українського Радіо виконавцями 60–70-х років, починаючи від "Гуцулки Ксені" до "Водограю". Також радіослухачі зможуть почути великий прошарок української музики, яка замовчувалася в радянські часи й не доходила до слухача.

"Ось-ось зазвучить те, що слухало не одне покоління українців, доки імперські медіа не почали витісняти нашу музику з ефіру. Від "Водограю" до "Гуцулки Ксені", від "Конвалій" до "На долині туман". Колись це звучало зі звичайної радіоточки. Тепер це не має бути втрачено, бо це частина української музичної культури. Готуємо ще кілька сезонів подкастів про українську музику 60–90-х", — зазначила креативна продюсерка Радіо Промінь Вікторія Польченко.

Усі ці пісні колись уже лунали на Радіоточці в ефірах проєкту "Тільки пісня" з ведучою Українського Радіо Галиною Бабій. Ці ефіри пам’ятає старше покоління, а молодша аудиторія зможе отримати доступ до безлічі українських пісень минулих десятиліть, різних музичних напрямів та жанрів. 

Серед виконавців, пісні яких можна буде слухати й відкривати заново, — Дмитро Гнатюк, ВІА "Веселі Скрипки", Тетяна Русова, ВІА "Арніка", "Кобза", Володимир Івасюк, Софія Ротару, Назарій Яремчук, ВІА "Смерічка", ВІА "Червона рута", тріо "Мареничі", ВІА "Ватра", Алла Кудлай, Тарас Петриненко, Квітка Цісик, Василь Зінкевич, Оксана Білозір, Анатолій Гнатюк, Марія, Бурмака, В’ячеслав Хурсенко, Юрко Юрченко, Ірина Білик, Ель Кравчук, Анатолій Матвійчук, Марина Одольська та багато-багато інших.

Вмикайте Радіоточку тут:
https://ukr.radio/channel.html?channelID=5

Та завантажуйте в мобільному додатку: Android і IOS