Pur:Pur створили пісню для освідчення у коханні

Pur:Pur створили пісню для освідчення у коханні

Група Pur:Pur видала сингл "Кохай". Музиканти хочуть, щоб за допомогою тієї пісні люди будуть освідчуватися одне одному в коханні. Одночасно із релізом треку "Кохай" на стрімінгах, на YouTube представлено відео, що самотужки створила вокалістка гурту Pur:Pur Ната Сміріна.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Vlad Belkishi 

""Кохай" — це літня композиція, суміш афрохаусу з нашим інді-поп акустичним. Це таке класичне звучання з гітарою, з  усіма беками, моїм ніжним вокалом. З добрим меседжем. Хотілося написати літню легку композицію, за допомогою якої люди будуть зізнаватися одне одному в коханні. Все, чого я хочу при прослуховуванні цієї композиції, щоб люди посміхалися, відчували легкість, ніжність, добро, масу позитивних емоцій. На цю пісню вийшло відео, його можна подивитися на YouTube. І також в планах дуже скоро в нас вийде англомовний сингл. Це буде пісня трішки сумна, але все, як ми любимо: глибока, насичена змістом. Звісно ж, до мурах красива", — розповіла вокалістка гурту Pur:Pur Ната Сміріна в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.  

Нагадаємо, у березні Pur:Pur видали пісню, яку присвятили поверненню українців додому.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу нової української музики "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.