Freaky Siren показала, як треба відповідати хейтерам

Freaky Siren показала, як треба відповідати хейтерам

Freaky Siren новим треком "Не соромно" показала приклад, як треба відповідати хейтерам і кривдникам. Співачка звертає увагу на те, що мова ненависті є проблемою не тільки підлітків, вона стає нормою спілкування у соцмережах.

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба Freaky Siren 

"Я почала писати трек "Не соромно" як відповідь кривдникам на хейт, який летить на мене зі шкільних років і до сьогодні. А потім зрозуміла, що це насправді проблема, яка чомусь є нормою як для підлітків в соцмережах, так і зовсім для всіх. Тому я дуже хотіла підтримати тих, хто з цим зіштовхувався, та наголосити на тому, що чим більше хейту, тим цікавіша ви насправді людина. І не слід його сприймати як адекватну критику. Якщо вас обговорюють, значить ви все робите правильно. Це і є головна ідея треку. А на рахунок розвитку в творчості, я дуже вдячна слухачам за крутий фідбек, хочеться робити і більше, і швидше, мотивація так і пре з мене. І ми вже плануємо один цікавий фіт. Дуже сподіваюся, що зможемо здивувати", — розповіла Freaky Siren в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь.

 

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу нової української музики "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.