Тоня Матвієнко присвятила нову пісню своєму чоловікові Арсену Мірзояну

22.12.2022 р., 12:35
Тоня Матвієнко присвятила нову пісню своєму чоловікові Арсену Мірзояну

Тоня Матвієнко у співпраці з продюсером лейблу ENKO Іваном Клименком видала новинку "Кульбаби". Її артистка присвятила своєму чоловікові Арсену Мірзояну.

0:00 0:00
10
1x

"Я завжди хотіла якось заспівати по-іншому, що саме — я не знала. Але рік тому Іван Клименко прислав мені демо, де дівчина співала пісню, і я закохалася в цей голос. Я не знаю, хто це співав, але вирішила, що я хочу заспівати саме так. І от 23 лютого я цілий день на студії пробувала цей вокал, щоб ви мені повірили. Дуже радію, що за такий довгий час хлопці не видалили накопичені записи, а зробили мені такий сюрприз — прислали і сказати: "Тоню, ти ж хотіла, ми зробили". 

Я дуже хотіла, щоб пісня "Кульбаби" вийшла у день народження мого чоловіка Арсена Мірзояна — 20 травня. Але, на жаль, вона виходить в грудні, а може так і повинно було бути. Але, щоб ви знали, вона присвячувалась моєму чоловікові та повинна бути сюрпризом на його день народження. Для мене це дуже хвилююче, бо давно думала, що я вже не буду переживати емоції, які зараз переживаю. Все-таки не опускайте ніколи руки, рухайтесь вперед", — розповіла Тоня Матвієнко в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь". 

Фото: facebook.com/Agency.PR.Batteries