Дует Tember Blanche представив кліп на конкурсну пісню Нацвідбору на Євробачення 2023

Дует Tember Blanche представив кліп на конкурсну пісню Нацвідбору на Євробачення 2023

Дует Tember Blanche презентував кліп на пісню "Я вдома", з нею він братиме участь у фіналі Нацвідбору на Євробачення 2023, що відбудеться у Києві 17 грудня.

0:00 0:00
10
1x

"Насправді ми не писали пісню "Я вдома" спеціально для конкурсу, але обрали її саме тому, що вона про актуальне. Вона розповідає про те, що ми любимо наш дім, попри все, що відбувається, і ми хочемо бути тут, незважаючи на війну та всі супутні жахи. Що нас не залякати. І що "жити треба там, де нас не лякає смерть", як сказав Сергій Жадан. Я вважаю, що ця фраза чудово описує цю пісню.

Нею ми хочемо сказати європейській аудиторії, що ми залишаємося вдома, ми не здаємся, ми не боїмося нікого. Але від них нам треба більше допомоги, більше зброї, щоб зберегти наш дім. Щоб мільйони людей могли залишатися тут, як вони того хочуть.

Наше шоу на Нацвідборі буде теплим, ламповим. Воно буде викликати у людей тільки хороші відчуття, я сподіваюсь. Можливо, в тих, хто виїхав закордон, воно викличе ще щось додатково – якийсь сум за домівкою. Але в цілому ми просто хочемо передати відчуття любові до свого дому, до всього того, без чого ми не можемо уявити своє життя", – розповіла учасниця дуету Tember Blanche Олександра Ганапольська в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь".

Фото: Ігор Ткач, Радіо Промінь