war

"До обстрілів російськими ракетами треба бути готовими кожного дня". Юрій Ігнат про загрозу масованих ударів

28.11.2022 р., 17:36

Про ймовірність нових ракетних атак з боку РФ найближчими днями розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ, полковник Юрій Ігнат в ефірі Національного марафону, що транслюється на Українському радіо.

"Вибір ракет для запуску залежить від тактико-технічних характеристик певної ракети. С-300 можуть працювати по балістичній траєкторії, їх можна застосовувати до 150 км. Але на такій відстані точність балістичної ракети ― ніяка, адже безліч вражаючих елементів, що мають знищувати повітряну ціль, вражають мирне населення. Це тисячі маленьких уламків, і в даному контексті С-300 однозначно є зброєю тероризму. Ці ракети застосовують у прифронтових містах ― Харківщина, Миколаївщина, Дніпропетровщина, Запоріжжя, тобто там, куди вони можуть дістати. Інші ракети, наприклад, Х-22 ― це вже ракети повітряного базування з дальністю до 600 км, їх застосовують з літаків Ту-22М. Ракети, якими ворог б’є по нашій критичній інфраструктурі, це "Калібр", Х-101, Х-55. Вони є високоточними далекобійними ракетами".

Юрій Ігнат наголосив, що завдати удару рашисти можуть будь-коли, тому що мають для цього всі сили та засоби. "Питання у плануванні, організації, розвідці. Після своїх крайніх ударів по Україні окупанти роблять аналіз, підбивають підсумки, в них укладені списки об’єктів, які є потенційними цілями. На підготовку до ударів вони мають певний час, як правило, атаки можуть відбуватися раз на тиждень чи на два тижні. Підняти літаки і скерувати їх на бойовий курс ― це робиться швидко. Тому нам треба бути готовими, перш за все, психологічно".

Читати також: За яких умов українська ППО збиватиме 80-85% ворожих ракет — Мусієнко

Фото: Укрінформ. Ракетний комплекс С-300

"До обстрілів російськими ракетами треба бути готовими кожного дня". Юрій Ігнат про загрозу масованих ударів

Новини по темі