Мобільний додаток

Законопроект про розслідування фактів корупції чиновників відкликано (аудіо)

7.02.2018 р., 20:10

Відкладено розгляд законопроекту, яким пропонувалося дозволити Національному антикорупційному бюро і іншим правоохоронним органам ЛИШЕ ТОДІ розслідувати незаконне збагачення чиновника, якщо спершу Нацагентство з питань запобігання корупції побачить злочин, проаналізувавши його декларацію.

Цю норму закладено у законопроект  №7315, зареєстрований позафракційними народними депутатами Яковом Безбахом та Костянтином Жеваго.

Проти ухвалення цієї норми виступили, зокрема, представники громадських об"єднань "Центр протидії корупції" і  Transparеncy Іnternational Україна.

Сьогодні документ мав пройти розгляд у парламентському комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Яків Безбах повідомив, що до законопроекту надходили зауваження, зокрема, з боку  європейської спільноти, тому  він звернувся до голови профільного парламентського комітету з проханням відкласти обговорення документу. Про відкликання документа не йдеться, - говорить Яків Безбах.

Прослухати

Перш ніж розглядати  законопроект про внесення змін до статті Кримінального кодексу щодо особливостей початку досудового розслідування стосовно окремих категорій правопорушень, необхідно дочекатися висновку Конституційного Суду щодо відповідності документа нормам Конституції.

Про це сказав журналістам після засідання Парламентського комітету представник консультативної комісії ЄС в Україні Ієн Рідчансон.

Прослухати

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Законопроект про розслідування фактів корупції чиновників відкликано (аудіо)

Новини по темі