Переглянути у мобiльнiй версiї
Мобільний додаток

Хакери КНДР зламують комп'ютери для майнінгу криптовалют

2.01.2018 р., 08:57

Північнокорейські хакери зламують комп'ютери для майнінгу криптовалют, щоб забезпечити режим у Пхеньяні готівкою на тлі жорстких міжнародних санкцій.

Про це йдеться в повідомленні "Укаїнської правди"

Зазначається, зокрема, що влітку минулого року група хакерів "Andariel" зламала сервер південнокорейської компанії і використала його для видобутку близько 70 монет Monero вартістю близько 25 тисяч доларів США.

Цей випадок засвідчує зростаючий апетит хакерів до цифрових валют, які стають джерелом доходу для режиму Кім Чен Ина. Північна Корея посилює спроби видобутку готівкових коштів за кордоном, оскільки санкції обмежують звичайні джерела доходів, скорочуючи поставки нафти й торгівлю в цілому.

Як повідомив керівник аналітичної групи в Інституті фінансової безпеки Південної Кореї Квак Юнг-жу. хакери, імовірно, зламали й інші комп'ютери, щоб майнити криптовалюту і, схоже, надають перевагу Monero, тому що ця валюта більш орієнтована на конфіденційність, її легше, ніж біткоін, можна приховати і відмити.

На думку дослідників, більшість атак північнокорейських хакерів минулого року були зосереджені на фінансовій вигоді, а не на викраденні державних таємниць.

Новини по темі