Мобільний додаток

Київрада підтримала знесення каплиці УПЦ МП

9.02.2018 р., 14:42

Комісія Київської міськради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримала петицію щодо знесення незаконної каплиці УПЦ МП на території Національного музею історії України.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Комісія підтримує петицію і доручає виконавчому органу здійснити всіх необхідних та достатніх юридичних, правових дій щоби виконати петицію по факту", - наголосив депутат Київради Олександр Харченко.

Комісія рекомендувала міському голові підтримати відповідну петицію і підтримала звернення до Національного музею історії України з рекомендацією співпрацювати з КМДА для її виконання.

За словами автора петиції, ця земельна ділянка належить громаді Києва і була передана в постійне користування Національному музею історії України для збереження цієї пам'ятки без зміни цільового призначення.

Нагадаємо, Київська міськрада взяла до розгляду петицію щодо знесення незаконної каплиці УПЦ МП на території Національного музею історії України. Мер столиці Віталій Кличко доручив  розглянути електронну петицію в установленому порядку.

Київрада підтримала знесення каплиці УПЦ МП

Новини по темі