war

Українські зірки закликають допомогти притулку для тварин

19.11.2020 р., 08:00

Популярні українські артисти долучилися до проєкту "Зірки та звіри", що збиратиме кошти на утримання безпритульних тварин. Мета благодійного фотопроєкту, ініційованого музичним фотографом і режисером Оленою Божко - привернути увагу до проблеми жорстокого поводження з тварина та зібрати кошти на потреби притулку для тварин "Сіріус".

"Зірки позували зі своїми пухнастими друзями та використали цей привід, щоб звернути увагу максимальної кількості людей на трагічну долю безпритульних тварин. Результатом цього стала серія фотосесій, зірковий фотоспецпроєкт в журналі "Viva", запис відео та видання календаря на 21 рік. Я вважаю, що завдячуючи лідерам думок, ми зможемо донести до людей важливість цієї проблеми, а також зібрати кошти для притулку. Хочу подякувати нашим друзям музикантам та артистам, що підтримали цей проєкт з великою соціальною місією. Ми прагнемо нагадати про важливість підтримки наших братів менших. На жаль, це дуже актуальна тема для нашого суспільства. Ми маємо завжди пам'ятати, що наші чотирилапі друзі дарують нам любов", - розповіла Олена Божко в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь". 

У проєкті "Зірки та звіри" взяли участь 12 артистів - Джамала, Валерій Харчишин, Дмитро Шуров, Ахтем Сейтаблаєв, Христина Соловій, Олег Собчук, alyona alyona, Рима Зюбіна, Іван Леньо, Сергій Танчинець, Дизель та Сергій Кузін.  

 

"Стосовно специфіки зйомки тварин, що я вам можу сказати - це не дуже така проста історія, бо, як ви могли помітити, якщо у вас є свої домашні улюбленці, їх дуже складно знімати, тому що коли ти підносиш камеру чи телефон, тоді морди моментально відвертаються. Я не знаю, що вони там думають в цей момент, але тварини не дуже люблять позувати. Що для цього робити? Що ми робили, коли знімали - це корм, це якісь вкусняшки, це просто увага, ласка, і таким чином якось воно і виходило", - розповіла Олена Божко в ефірі шоу "Селекція" на "Радіо Промінь". 

Соціально-мистецький проєкт "Зірки та звіри" фотограф Олена Божко реалізує спільно з журналом Viva, магазином "ЗооЛавка" агенцією Concert UA та притулком для тварин "Сіріус".

Фото: Олена Божко

 

Українські зірки закликають допомогти притулку для тварин

Новини по темі