Мобільний додаток

Bulgaria Air відкрила продаж квитків на прямі рейси Одеса - Софія

12.01.2018 р., 16:24

Авіакомпанія Bulgaria Air розпочала продаж квитків на прямі регулярні рейси Одеса - Софія з лютого 2018 року.

Про це повідомляє avianews.com

"Авіакомпанія Bulgaria Air розпочала продаж квитків на прямі рейси Одеса-Софія, які виконуватимуться з 2 лютого. Наразі в системі бронювання доступні рейси по п'ятницях і неділях", - йдеться у повідомленні. Час вильоту з Софії о 19:05, повернення з Одеси о 21:20. Час в дорозі становить 1 годину 20 хвилин.

На даному маршруті Bulgaria Air має намір використовувати регіональні реактивні літаки Embraer 190 на 108 місць. Квитки на рейси Одеса - Софія продаються за ціною від $170 в обидва боки з урахуванням зборів, перевезення багажу та харчуванням.

В кінці 2017 року Bulgaria Air виконала пробний рейс Софія-Одеса, на якому в Україну прилетіла болгарська делегація. Тоді в аеропорту Одеса повідомили, що авіакомпанія планує відкрити регулярні рейси з частотою один раз на тиждень з можливістю розширення частоти до двох рейсів на тиждень. Точна дата старту регулярних польотів тоді не називалася. Зараз прямі регулярні рейси в Софію з України виконуються тільки з аеропорту Бориспіль авіакомпанією "Роза Вітрів".

Новини по темі