Мобільний додаток

Уляна Супрун подала до суду на журналіста Олександра Дубінського

8.05.2019 р., 10:30

Виконуюча обов'язки Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун подала до суду на журналіста програми "Гроші" (виходить на каналі 1+1) Олександра Дубінського. Про це вона повідомила на своїй офіційній сторінці. 

Журналіст оприлюднив інформацію про нібито корупційні оборудки урядовиці, звинувативши її в тому, що під виглядом реформ вона займається розкраданням і відмиванням бюджетних коштів через благодійну організацію української діаспори, яка проводить навчання з тактичної медицини для бійців та волонтерів.

"Це той жанр фейків, що не містить справжніх доказів чи документів, перекручує цифри та містить багато необґрунтованої брехні. Саме відвертої та небезпечної брехні, а не перекручування інформації. У своїх матеріалах стосовно мене та Міністерства Олександр видає свої судження за факти або створює навколо реальних подій брехливий контекст. Свою брехню він підкріплює або фейковими документами без деталей і коректного посилання на нормативні акти, або документами, які не підкріплюють суть озвучених звинувачень. Кожен з матеріалів — хрестоматійний приклад інструментів пропаганди та маніпуляцій", — написала в.о. міністра.

 

7 травня Уляна Супрун подала позовну заяву про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації в Солом’янський суд. Також на сайті МОЗу опубліковано спростування інформації, поширеної Дубінським.

Фото: МОЗ

Уляна Супрун подала до суду на журналіста Олександра Дубінського

Новини по темі