Мобільний додаток

Концерт "Благословенний вечір"

У День Святого Миколая  НРКУ та НТКУ провели "Благословенний вечір" - четверту  програму у спільному проекті "Мистецькі історії".  Дату було вибрано невипадково, бо з давніх давен  від 19 грудня люди в Україні  вже готувалися до Різдва, налаштовувались на піднесену і , водночас, спокійну атмосферу  головного зимового свята.

Об’єднуючи  світські та релігійні традиції Різдва,  концертна програма була наповнена хоровим і ансамблевим співом  художніх колективів Українського радіо:  колядки, щедрівки, а також  церковні пісні  виконали  академічний  хор імені П. Майбороди під керуванням Юлії Ткач, Великий дитячий хор під керуванням Тетяни Копилової, тріо бандуристок. Нашими партнерами у цій програмі стали народний хор імені С. Павлюченка Національного університету культури і мистецтв, фольклорний гурт "Кралиця" під керуванням Івана Сінельнікова, сопілкар-віртуоз, лауреат міжнародних конкурсів Олесь Журачак, а інструментальний супровід усіх виступів  забезпечував академічний оркестр народної та популярної музики під керуванням народного артиста України  Святослава Литвиненка.

Автори проекту "Мистецькі історії"  підтримали ще одну давню християнську традицію: у День святого Миколая запросили до Великої концертної студії Будинку звукозапису і потішили подарунками тих, хто потребує особливої уваги – дітей з вадами зору, що навчаються у школі-інтернаті № 5 м. Києва

Теле- та радіоверсія "Благословенного вечора" стали окрасою святкового різдвяного ефіру Українського радіо і Першого Національного телеканалу.

 

Прослухати концерт