Мобільний додаток

Концерт "Уславлені учні – уславленому Вчителю"

У вересні 2011 року у Великій концертній студії Будинку звукозапису Українського радіо відбулась друга акція у рамках спільного проекту НРКУ та НТКУ "Мистецькі історії"  -   концерт "Уславлені учні – уславленому Вчителю", присвячений 85-річчю від дня народження відомого українського співака і педагога, народного артиста України Костянтина Огнєвого.

У супроводі академічного оркестру народної та популярної музики під керуванням народного артиста України Святослава Литвиненка співали відомі українські тенори, вихованці Костянтина Огнєвого: солісти Національної опери, заслужені артисти України Ігор Борко, Павло та Петро Приймаки, соліст Національного будинку органної та камерної музики Вадим Солодкий. У творчому вечорі взяли участь донька співака Тетяна Огнєва, незмінний упродовж  30-ти років  концертмейстер класу маестро у Національній музичній академії імені П. Чайковського Любов Бєглєцова, ветеран Українського радіо, автор передач за участю К. Огнєвого  Алла Вишнева.

Концерт транслювався у повному обсязі у прямому ефірі  каналу  УР-3 Українського радіо "Культура". Перший  Національний  телеканал  та 1 канал Національного радіо підготували   50-хвилинні  теле- та радіо версії.

 

Прослухати концерт