Мобільний додаток

Концерт "Музика Небес"

Вона звучала у той особливий час, коли земля пробуджується, щоб дати нове життя всьому у ній живому,  а люди готуються до  Великого Дня – Воскресіння Христового. Це - час самозаглиблення, духовного очищення і росту, гармонійним тлом для яких  є високе мистецтво.

"Музика Небес" - це твори українських та заубіжних композиторів різних епох, об'єднанні  світлим настроєм, темою  людяності і любові,  красивими  мелодіями.
 
Головними учасниками програми були провідні колективи Українського радіо: заслужений академічний симфонічний оркестр під керуванням Володимира Шейка та академічний хор імені Платона Майбороди під орудою Юлії Ткач.
 
Разом з ними на сцені Великої концертної студії Будинку звукозапису було багато, як ніколи, талановитої молоді: лауреати міжнародних конкурсів Марко Топчій, Ярослава Некляєва, Марія Кіях, хор хлопчиків та юнаків Національної музичної академії імені П.Чайковського.
 
Вперше у проекті "Мистецькі історії" виступала відома естрадна співачка, заслужена артистка України Жанна Боднарук. І, нарешті, сузір'я відомих імен з плеяди солістів Національної опери України – Сусанна Чахоян та Ігор Мокренко.
 

Прослухати концерт