Мобільний додаток

Мистецькі історії

Автор ідеї, продюсер – Тарас Аврахов.
Художній керівник, постановник та диригент – директор ТО "Музика" Володимир Шейко.
Сценарії – Галина Бабій, Юрій Василенко.
Звукорежисери – Олексій Грицишин, Антон Сасько.
Телережисери - Людмила Кривомаз, Олег Павлюченков.
Редактор – Олександр Шамонін.
Ведуча  – Галина Бабій.
 

Українське радіо вирізняється серед мовників Європи своїм унікальним творчим арсеналом, зосередженим у об’єднанні художніх колективів і солістів ТО "Музика". Це Заслужений академічний симфонічний оркестр, Академічний оркестр народної та популярної музики, Академічний хор ім. Платона Майбороди, Великий дитячий хор, Тріо бандуристок і солісти.

Багаторічна історія цих колективів - невід`ємна сторінка у великій історії Українського радіо, а потужний різножанровий репертуар - основа Золотого аудіофонду української музичної культури. До того ж, ці колективи і солісти мають професійну репетиційну і концертну базу - Велику концертну студію Будинку звукозапису - одну з найкращих в Європі, побудовану з урахуванням усіх технічних і акустичних вимог сучасного мовлення.  

Творчий арсенал, про який можуть тільки мріяти багато провідних радіостанцій Європи, мав бути використаний і реалізований у радіо- та телеефірі!

Так народилась ідея "Мистецьких історій" - проекту, що передбачає проведення циклу концертних вечорів, присвячених знаменним мистецьким датам  та подіям України. І головними дійовими особами у них є художні колективи та солісти Українського радіо.

Ідея виявилась дуже привабливою і для наших партнерів, бо до концертів одразу долучились солісти Національної опери України, інструменталісти-віртуози, студентські музичні  колективи. 

Назва проекту вказує на те, що "Мистецькі історії" стають сторінками культурного літопису країни, адже концерти відбуваються у вщерть заповненій глядачами залі, звучать у радіоефірі і записуються до Фонду Українського радіо, залучаючи до цього процесу слухачів всієї України.

Концерт "Музика на всі часи"

Концерт "Я в твоєму імені живу"

Концерт "Боже, Україну збережи!..." 

Гала-концерт "Нова пісенна Шевченкіана"

Концерт "Із Янголом на плечі"

Концерт "Музика Небес"

Концерт "Вечір низьких частот"

Концерт "Скрипковий всесвіт"

Концерт "Нова радість стала"

Концерт "Високий стиль"

Концерт "Співана поезія"

Концерт "Срібні струни України"

Концерт "Музика українського кіно"

Концерт до 170-річчя від дня народження Миколи Лисенка

Концерт "Днів щасливих не забуть"

Концерт "Барвистий світ музичного бароко"

Концерт "Благословенний вечір"

Концерт "Магія Штрауса"

Концерт "Уславлені учні – уславленому Вчителю"

Концерт до 20 – річчя Незалежності України