Mobile Site

Дзеркало історії

Життя одних осяяне славою та легендами, а інших - оповите млою забуття. Збираємо факти, відновлюємо історичну справедливість, намагаємося крізь призму минулого побачити обриси майбутнього. І пам’ятаємо, що кожен крок, кожен вчинок, кожна подія залишають відбиток на скрижалях історії. «Дзеркало історії» щосуботи о 18:05.

Next programmes

 • 25.11.2017 18:08:00
  - Перший канал
  Leading:

  Чому весь світ мовчав про Голодомор, коли в Україні люди помирали цілими селами? Чому голос Заходу не надто потужний сьогодні, коли анексовано Крим і триває війна на Донбасі?... Згадаємо про Василя Стуса, якому 2005 року було присвоєно звання “Герой України”. А ще – поцікавимося думкою експерта про те, чи придатні екологічні автомобілі для масового використання.

Previous programmes

 • 18.11.2017 18:08:03
  - Перший канал
  Leading:

  Коли з’явиться вертоліт українського виробництва? Яке призначення різних видів такої авіатехніки? Навіщо потрібні донорство, переливання крові та банк крові? Як змінюються мультфільми з часом і які секрети їхньої популярності?

 • 11.11.2017 18:08:08
  - Перший канал
  Leading:

  Пригадаємо, як 35 років тому закінчилася епоха «застою» часів Леоніда Брежнєва. Як змінюється з часом еталон краси? І на завершення – солодка сторінка. Згущене молоко і все, що треба знати про цей смаколик.