Mobil

Музична скарбниця

Цикл передач, у яких звучать музичні перлини всіх жанрів: від популярної класики, української народної пісні та романсу до рок-музики. Твори, які складають золотий фонд світового, зокрема українського мистецтва, можна почути не тільки в оригіналі, а й в різноманітних музичних інтерпретаціях. До кожного випуску запрошується музичний експерт, який розкриває унікальність певного твору, розставляє емоційні акценти.

понеділок - "Рок шедеври"; ведучий - Георгій Плеханов

вівторок - "Популярна класика"; автор - Микола Халамейда, ведуча - Вероніка Маковій. Цикл програм знайомить з найвідомішими симфонічними творами у найкращому виконанні, а також розповідає історію створення світових шедеврів.

середа –  "Світова поп-музика"; ведуча - Тетяна Крепак

четвер - "Перлини української  душі"; ведуча - Наталя Тищенко. У цій програмі звучать пісні, що складають золотий фонд українського пісенного мистецтва: від народної пісні, романсу до сучасних естрадних композицій.

п"ятниця - "Світові арії"; ведуча - Юлія Мирончук. У програмі звучать найкращі зразки творів світової вокальної класики. Це – арії із опер, оперет, мюзиклів, романси у виконанні славетних співаків. Деякі з шедеврів можна почути не тільки в оригінальній, а й в різноманітних кавер-версіях. Кожна програма «Музична скарбниця. Вокальна музика» - маленька повість, екскурс у світ Верді, Пуччіні, Моцарта, Гершвіна, Кальмана, Уеббера та багатьох інших видатних музикантів. 

Початок прорами о 17.06