Безпечна експлуатація та модернізація ліфтів. Гості: Михайло Казбан, технічний директор ТОВ "Монітор-Україна"; Олег Скрипець, технічний директор ТОВ Спеціалізоване ремонтно-будівельне управління "Кременчукліфт", технічний редактор Всеукраїнського рекламно-інформаційного журналу "Ліфтова Панорама", член робочої групи технічного комітету (ТК-104) "Ліфти, ескалатори, та пасажирські конвеєри".
Яку роль відіграє інфогігієна для компаній. Спікерка — Оксана Мороз, засновниця ініціативи з інформаційної гігієни "Як не стати овочем".