Вибірковий транспортний армагеддон: чому тільки три міста (Київ, Івано-Франківські і Хмельницький) зупиняють громадський транспорт під час тривог, а місцева влада не зважає на думку мешканців, хто зацікавлений у таких тривалих зупинках? Гостя — Аміна Лікар, аналітикиня Руху "Чесно".
Які збитки несе громадський транспорт від багатогодинних зупинок під час тривог, кому це виігдно і хто на цьому заробляє? На зв'язку — Дмитро Беспалов, експерт з транспортного планування.
Ігри Нескорених: хто буде представляти Україну? Гість: Ілля Пилипенко, матрос ЗСУ, ветеран, учасник збірної України на Іграх Нескорених.
Ігри Нескорених: хто буде представляти Україну? Гість: Ілля Пилипенко, матрос ЗСУ, ветеран, учасник збірної України на Іграх Нескорених.
5-6 жовтня Київ стане центром освітніх дискусій та інновацій під час фестивалю "Освіта Дивосвіту 2024", який стане наймасштабнішою в Україні подією у сфері освіти для батьків, для майбутніх учнів та для освітян. Гість: Андрій Зелінський — політолог, священик Української греко-католицької церкви, військовий капелан, співзасновник, лектор і член Ініціативної групи та Наглядової ради Української академії лідерства, викладач програми "Етика — політика — економіка" УКУ, заступник керівника Департаменту військового капеланства.
4 жовтня 1900 року у Львові відкрився оперний театр. Історія театру, сьогодення, втрати в час війни і лідерство в євроінтеграційних процесах. Гість: Василь Вовкун, генеральний директор-художній керівник Львівського національного академічного театру опери і балету ім. Соломії Крушельницької.
1-2 жовтня, у столиці Польщі вдбувався 11-й Варшавський безпековий форум. Світлана Мялик поспілкувалася із народним депутатом України, членом політичного комітету Парламентської асамблеї Ради Європи Юрієм Камельчуком.
Українськомовний простір у школах. Мобілізація, зміни у постановці на облік і мобілізація без участі ТЦК. Гостя — Оксана Заболотна, аналітикиня Центру спільних дій.
День німецької єдності. 34 роки тому НДР офіційно об’єдналася з Федеративною Республікою Німеччини. Це возз'єднання стало найзначнішою подією у новітній історії Федеративної республіки і Європи. Гість — Андрій Мартинов, доктор історичних наук, професор.
Кабмін затвердив Стратегію демографічного розвитку країни на період до 2040 року. Які рішення пропонуються аби мінімізувати ризики і створити умови для відтворення населення. Гість — Володимир Ланда, старший економіст Центру економічної стратегії, учасник робочої групи з розробки Демографічної стратегії.
Міжнародний статус Київ Музик Фесту-2024 цьогоріч підтверджує лише одна відважна диригентка – канадка Кері-Лінн Вілсон, яка не тільки не побоялась приїхати в Україну, а й виграла конкурс на посаду головного диригента одного з національних колективів. Наскільки її вчинок важливий для українських митців? Гостя — Катерина Супрун, артистка НКА "Київська камерата". На зв'язку — Микола Губчук, художній керівник Коломийської філармонії ім. О.Козаренка.
Роль і місце Рош га-Шана в юдейській релігійній традиції, суть цього свята і чому в Україні в громадській уяві найміцніше це свято пов'язуть саме з хасидизмом, хоча хасидизмом не вичерпуються всі течії юдаїзму? Хто такі хасиди і чому щороку вони прямують саме до Умані. Гостя — Юлія Смілянська, директорка Київського інституту юдаїки.